Kde jsem: Katalog > Elektrospotřebiče > Mikrovlnné trouby >

PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná)

PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná)

Cena produktu PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba... není známa.

 

Popis produktu PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná): Profesionální mikrovlnná trouba. Hodí se pro použití v nemocnicích, ve společnostech zabývajících se výrobou jídla, pro catering, ve velkých restauracích či hotelích. Vlastnosti tohoto modelu jsou... > více informací


PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná) - popis

nahoru

Profesionální mikrovlnná trouba. Hodí se pro použití v nemocnicích, ve společnostech zabývajících se výrobou jídla, pro catering, ve velkých restauracích či hotelích. Vlastnosti tohoto modelu jsou: čtyřsměrné křížové vyzařování, čtyři magnetrony a rotující vodící plochy vln jsou určeny pro rychlé a rovnoměrné ohřívání. Čtyři úrovně výkonu: vysoký, střední, nízký a rozmrazování. Jednotka i vnitřní dutiny jsou vyrobeny z nerez oceli, určené pro velké zatížení. Snadné čištění hladkého povrchu interiéru a s odn

Výrobce Panasonic

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Ohřívače vody nebo Odvlhčovače vzduchu, Sety elektrospotřebičů, Malé spotřebiče.

Nejlevnější PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná) akční ceny - Levné PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější PANASONIC NE-1880 EUG (vest. mikrovlnná trouba,stříbrná) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Mikrovlnné trouby.